Akademija strukovnih studija Beograd
Visoka turistička škola strukovnih studija
Beograd

Raspored kandidata za polaganje prijemnog ispita

Raspored polaganja prijemnog ispita koji će biti održan 4. SEPTEMBRA 2019. godine

Molimo kandidate da eventualne primedbe uočene u rasporedu polaganja ispita (ime, prezime, uspeh iz srednje škole) ulože Studentskoj službi (Aleksandar Radosavljević, ulaz u VTŠ; tel. 011/2698-222, lok.13) u SREDU, 4. septembra 2019. od 9 do 10 časova.

Podsećamo kandidate da na prijemni ispit obavezno ponesu

Sve sale u kojima se polaže prijemni ispit, nalaze se u delu zgrade u kome su kandidati podnosili prijavu na konkurs.

Molimo kandidate da dođu pola sata ranije u odnosu na termin polaganja, radi lakše organizacije po salama.

Pretraga

Otkucajte prvi broj šifre (npr. ako je vaša šifra 123-IV-56 otkucajte 123) i kliknite na dugmence za pretragu.

Raspored polaganja

Verzija za štampu

Sala А2 u 11:00
Engleski jezik i Agencijsko i hotelijersko poslovanje
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 6-I-1Filip (Igor) Pantelić29.24
2. 22-I-2Jovana (Dragiša) Potić26.04
Sala А2 u 11:00
Engleski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 1-II-1Danijel (Slobodan) Stanković24.00
2. 2-II-2Jovan (Ilija) Crnjanski30.74
3. 3-II-3Miloš (Zoran) Tomić19.88
4. 4-II-4Andrijana (Dejan) Todorović34.40
5. 5-II-5Nikola (Novica) Mihajlović32.68
6. 8-II-6Mirjana (Sava) Eraković25.74
7. 10-II-7Tatjana (Olivera) Lazarević19.68
8. 11-II-8Milan (Slaviša) Radovanović22.38
9. 13-II-9Sara (Čedo) Mijović35.58
10. 14-II-10Kosta (Dušan) Kostić27.30
11. 15-II-11Ivana (Goran) Vitaz25.26
12. 16-II-12Teodora (Nikola) Popović25.48
13. 17-II-13***20.52
14. 18-II-14Janko (Obradin) Milić31.40
15. 19-II-15Tatjana (Radivoj) Višković31.88
16. 20-II-16Nađa (Vladica) Milojković26.78
Sala А2 u 11:00
Engleski jezik i Osnovi ekonomije
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 9-III-1Sanja (Vesna) Radenković21.20
2. 12-III-2Saša (Saša) Đurđić34.66
Sala А2 u 11:00
Nemački jezik i Agencijsko i hotelijersko poslovanje
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 21-IV-1Ana (Zoran) Marković20.72
Sala А2 u 11:00
Ruski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 7-XI-1Teodora (Nebojša) Jevremović30.22