Visoka turistička škola strukovnih studija Beograd
  
Škola
Opšte
Savet Škole
Nastavnici
Osoblje
KUD
Sportsko društvo
Humanitarne akcije
Foto album
Akreditacija
Javne nabavke
Informator o radu
Lokacija
Kontakt
Nastava
Nastavni plan
Predmeti
Raspored nastave
Konsultacije
Nagrađeni studenti
Ispitna pitanja
Literatura
Stručna praksa
Specijalizacija
Predmeti
Raspored nastavnika po predmetima
Uslovi upisa
Upis 2019 / 20
Pripremna nastava
Uslovi upisa
Dokumenta za prijavu
Kalendar upisa
Pitanja za prijemni
Literatura za prijemni
Testovi sa rešenjima
English
Our Students in Bamberg
Visoka turistička škola strukovnih studija
Beograd
Raspored polaganja ispita za NOVEMBAR 2018

Trogodišnji studijski program visoke škole 2011

RBRPREDMETISPITIVAČTERMINI
1.Osnovi ekonomijedr Renata Pindžo -
2.Osnovi ekonomijedr Vlastimir Vuković 07. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
3.Ekonomika turizmadr Renata Pindžo 05. Nov 2018. u 10:00, Sala 6
4.Ekonomika turizmadr Maja Ćosić 07. Nov 2018. u 09:30, Sala 6
5.Turistička geografijadr Dario Šimičević 05. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 2
6.Kulturno nasleđe i turizamdr Bojana Plemić 01. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 6
7.Statistika u turizmumr Jasmina Leković 01. Nov 2018. u 09:00, Kabinet 1
8.Statistika u turizmudr Violeta Tošić 07. Nov 2018. u 12:00, Sala 6
9.Engleski jezik "A" 1dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
10.Engleski jezik "A" 1dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
11.Engleski jezik "A" 1dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
12.Nemački jezik "A" 1mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
13.Nemački jezik "A" 1mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
14.Francuski jezik "A" 1Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
15.Ruski jezik "A" 1Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
16.Engleski jezik "B" 1dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
17.Engleski jezik "B" 1dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
18.Engleski jezik "B" 1dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
19.Nemački jezik "B" 1mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
20.Nemački jezik "B" 1mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
21.Francuski jezik "B" 1Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
22.Ruski jezik "B" 1Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
23.Osnovi pravadr Zoran Radulović 08. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 1a
24.Sociologijadr Ivan Bulatović -
25.Sociologijadr Zoran Radulović 08. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 1a
26.Osnovi računarstvamr Miloš Nicić 02. Nov 2018. u 10:00, Učionica 3
27.Osnovi marketingamr Milenko Đurić 01. Nov 2018. u 10:00, Sala А1
28.Osnovi marketingadr Violeta Tošić 07. Nov 2018. u 13:00, Sala 6
29.Osnovi menadžmentadr Miroslava Petrevska 02. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 11
30.Osnovi menadžmentadr Vlastimir Vuković 07. Nov 2018. u 15:00, Sala 6
31.Poslovno pravodr Zoran Radulović 08. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 1a
32.Poslovanje turističkih agencijadr Branislav Rabotić 06. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 5
33.Poslovanje turističkih agencijadr Jelisaveta Vučković 08. Nov 2018. u 14:30, Učionica 2
34.Informatika u turizmumr Miloš Nicić 02. Nov 2018. u 10:00, Učionica 3
35.Računovodstvo u turizmudr Miroslava Petrevska 01. Nov 2018. u 10:00, Kancelarija 11
36.Računovodstvo u turizmudr Mirjana Ilić 07. Nov 2018. u 10:00, Kabinet 1
37.Engleski jezik "A" 2dr Smiljka Kesić -
38.Engleski jezik "A" 2dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
39.Engleski jezik "A" 2dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
40.Engleski jezik "A" 2dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
41.Nemački jezik "A" 2mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
42.Nemački jezik "A" 2mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
43.Francuski jezik "A" 2Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
44.Ruski jezik "A" 2Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
45.Engleski jezik "B" 2dr Smiljka Kesić -
46.Engleski jezik "B" 2dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
47.Engleski jezik "B" 2dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
48.Engleski jezik "B" 2dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
49.Nemački jezik "B" 2mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
50.Nemački jezik "B" 2mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
51.Francuski jezik "B" 2Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
52.Ruski jezik "B" 2Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
53.Poslovno komuniciranjemr Milenko Đurić 01. Nov 2018. u 10:00, Sala А1
54.Selektivni oblici turizmadr Georgi Genov 05. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
55.Selektivni oblici turizmadr Branislav Rabotić 06. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 5
56.Saradnja i partnerstvo u turizmumr Jasmina Leković 07. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 1
57.Poslovanje hotelskih preduzećadr Georgi Genov 05. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
58.Saobraćaj i turizamdr Nebojša Kolarić 02. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 4
59.Marketing u turizmumr Milenko Đurić 01. Nov 2018. u 11:00, Sala 6
60.Marketing u turizmudr Violeta Tošić 07. Nov 2018. u 13:00, Sala 6
61.Marketing u turizmudr Dario Šimičević 08. Nov 2018. u 11:00, Sala А1
62.Menadžment turističke destinacijedr Dario Šimičević 01. Nov 2018. u 10:00, Sala 6
63.Menadžment turističke destinacijedr Georgi Genov 05. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
64.Menadžment turističke destinacijemr Jasmina Leković 07. Nov 2018. u 09:00, Kabinet 1
65.Upravljanje ljudskim resursima u turizmudr Marija Najdić 06. Nov 2018. u 11:00, Sala А2
66.Upravljanje ljudskim resursima u turizmudr Jelisaveta Vučković 08. Nov 2018. u 14:30, Učionica 2
67.Engleski jezik "A" 3dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
68.Engleski jezik "A" 3dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
69.Engleski jezik "A" 3dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
70.Nemački jezik "A" 3mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
71.Nemački jezik "A" 3mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
72.Francuski jezik "A" 3Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
73.Ruski jezik "A" 3Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
74.Engleski jezik "B" 3dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
75.Engleski jezik "B" 3dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
76.Engleski jezik "B" 3dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
77.Nemački jezik "B" 3mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
78.Nemački jezik "B" 3mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
79.Francuski jezik "B" 3Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
80.Ruski jezik "B" 3Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
81.Upravljanje kvalitetom u turizmudr Maja Ćosić 07. Nov 2018. u 08:30, Sala 6
82.Elektronsko poslovanje u turizmumr Miloš Nicić 02. Nov 2018. u 10:00, Učionica 3
83.Turističko vođenjedr Branislav Rabotić 06. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 5