Visoka turistička škola strukovnih studija Beograd
 
Škola
Opšte
Savet Škole
Nastavnici
Osoblje
KUD
Sportsko društvo
Humanitarne akcije
Foto album
Akreditacija
Javne nabavke
Informator o radu
Lokacija
Kontakt
Nastava
Nastavni plan
Predmeti
Raspored nastave
Konsultacije
Nagrađeni studenti
Ispitna pitanja
Literatura
Stručna praksa
Specijalizacija
Predmeti
Raspored nastavnika po predmetima
Uslovi upisa
Upis 2019 / 20
Uslovi upisa
Dokumenta za prijavu
Pitanja za prijemni
Literatura za prijemni
English
Our Students in Bamberg
Visoka turistička škola strukovnih studija
Beograd
Raspored polaganja ispita za NOVEMBAR 2018

Dvogodišnji nastavni plan više škole

RBRPREDMETISPITIVAČTERMINI
1.Osnovi ekonomijedr Renata Pindžo -
2.Osnovi ekonomijedr Vlastimir Vuković 07. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
3.Sociologijadr Ivan Bulatović -
4.Sociologijadr Zoran Radulović 08. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 1a
5.Statistikamr Jasmina Leković 01. Nov 2018. u 09:00, Kabinet 1
6.Statistikadr Violeta Tošić 07. Nov 2018. u 12:00, Sala 6
7.Ekonomika turizmadr Renata Pindžo 05. Nov 2018. u 10:00, Sala 6
8.Ekonomika turizmadr Maja Ćosić 07. Nov 2018. u 09:30, Sala 6
9.Turistička geografijadr Dario Šimičević 05. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 2
10.Pravo u turizmudr Zoran Radulović 08. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 1a
11.Istorija umetnosti i kulturedr Bojana Plemić 01. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 6
12.Engleski jezik "A" 1dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
13.Engleski jezik "A" 1dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
14.Engleski jezik "A" 1dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
15.Nemački jezik "A" 1mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
16.Nemački jezik "A" 1mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
17.Francuski jezik "A" 1Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
18.Ruski jezik "A" 1Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
19.Engleski jezik "B" 1dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
20.Engleski jezik "B" 1dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
21.Engleski jezik "B" 1dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
22.Nemački jezik "B" 1mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
23.Nemački jezik "B" 1mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
24.Francuski jezik "B" 1Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
25.Ruski jezik "B" 1Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
26.Računovodstvodr Miroslava Petrevska 01. Nov 2018. u 10:00, Kancelarija 11
27.Računovodstvodr Mirjana Ilić 07. Nov 2018. u 10:00, Kabinet 1
28.Poslovanje turističkih agencija i organizatora putovanjadr Branislav Rabotić 06. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 5
29.Poslovanje turističkih agencija i organizatora putovanjadr Jelisaveta Vučković 08. Nov 2018. u 14:30, Učionica 2
30.Marketing u turizmumr Milenko Đurić 01. Nov 2018. u 11:00, Sala 6
31.Marketing u turizmudr Violeta Tošić 07. Nov 2018. u 13:00, Sala 6
32.Marketing u turizmudr Dario Šimičević 08. Nov 2018. u 11:00, Sala А1
33.Poslovanje hotelskih preduzećadr Georgi Genov 05. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
34.Informatika u turističkom poslovanjumr Miloš Nicić 02. Nov 2018. u 10:00, Učionica 3
35.Saobraćaj i turizamdr Nebojša Kolarić 02. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 4
36.Finansijsko i devizno poslovanjedr Mirjana Ilić 07. Nov 2018. u 10:00, Kabinet 1
37.Finansijsko i devizno poslovanjedr Vlastimir Vuković 07. Nov 2018. u 15:00, Sala 6
38.Menadžment turističke destinacijedr Dario Šimičević 01. Nov 2018. u 10:00, Sala 6
39.Menadžment turističke destinacijedr Georgi Genov 05. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
40.Menadžment turističke destinacijemr Jasmina Leković 07. Nov 2018. u 09:00, Kabinet 1
41.Engleski jezik "A" 2dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
42.Engleski jezik "A" 2dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
43.Engleski jezik "A" 2dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
44.Nemački jezik "A" 2mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
45.Nemački jezik "A" 2mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
46.Francuski jezik "A" 2Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
47.Ruski jezik "A" 2Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
48.Engleski jezik "B" 2dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
49.Engleski jezik "B" 2dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
50.Engleski jezik "B" 2dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
51.Nemački jezik "B" 2mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
52.Nemački jezik "B" 2mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
53.Francuski jezik "B" 2Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
54.Ruski jezik "B" 2Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3