Visoka turistička škola strukovnih studija Beograd
  
Škola
Opšte
Savet Škole
Nastavnici
Osoblje
KUD
Sportsko društvo
Humanitarne akcije
Foto album
Akreditacija
Javne nabavke
Informator o radu
Lokacija
Kontakt
Nastava
Nastavni plan
Predmeti
Raspored nastave
Konsultacije
Nagrađeni studenti
Ispitna pitanja
Literatura
Stručna praksa
Specijalizacija
Predmeti
Raspored nastavnika po predmetima
Uslovi upisa
Upis 2019 / 20
Pripremna nastava
Uslovi upisa
Dokumenta za prijavu
Kalendar upisa
Pitanja za prijemni
Literatura za prijemni
Testovi sa rešenjima
English
Our Students in Bamberg
Visoka turistička škola strukovnih studija
Beograd
Raspored polaganja ispita za APRIL 2019

Dvogodišnji nastavni plan više škole

RBRPREDMETISPITIVAČTERMINI
1.Osnovi ekonomijedr Renata Pindžo 18. Apr 2019. u 10:00, Sala А3
2.Osnovi ekonomijedr Vlastimir Vuković 25. Apr 2019. u 10:00, Sala А2
3.Sociologijadr Ivan Bulatović -
4.Sociologijadr Zoran Radulović 23. Apr 2019. u 13:00, Sala 6
5.Statistikadr Violeta Tošić 11. Apr 2019. u 12:00, Sala 6
6.Statistikamr Jasmina Leković 17. Apr 2019. u 10:00, Sala 5
7.Ekonomika turizmadr Renata Pindžo 18. Apr 2019. u 09:30, Sala А3
8.Ekonomika turizmadr Maja Ćosić 23. Apr 2019. u 10:00, Sala 6
9.Turistička geografijadr Dario Šimičević 18. Apr 2019. u 12:00, Učionica 2
10.Pravo u turizmudr Zoran Radulović 23. Apr 2019. u 13:00, Sala 6
11.Istorija umetnosti i kulturedr Bojana Plemić 10. Apr 2019. u 12:00, Sala А1
12.Engleski jezik "A" 1dr Smiljka Kesić 15. Apr 2019. u 09:00, Sala А1
13.Engleski jezik "A" 1dr Emilija Lipovšek 15. Apr 2019. u 09:00, Sala А1
14.Engleski jezik "A" 1dr Milina Kosanović 15. Apr 2019. u 10:00, Sala А1
15.Nemački jezik "A" 1mr Ivana Stojanović 10. Apr 2019. u 12:30, Sala А2
16.Nemački jezik "A" 1mr Maša Polillo 11. Apr 2019. u 10:00, Sala А2
17.Francuski jezik "A" 1Jelena Milošević 15. Apr 2019. u 12:00, Učionica 2
18.Ruski jezik "A" 1Natalija Radosavljević 17. Apr 2019. u 12:00, Sala А1
19.Engleski jezik "B" 1dr Smiljka Kesić 15. Apr 2019. u 09:00, Sala А1
20.Engleski jezik "B" 1dr Emilija Lipovšek 15. Apr 2019. u 09:00, Sala А1
21.Engleski jezik "B" 1dr Milina Kosanović 15. Apr 2019. u 10:00, Sala А1
22.Nemački jezik "B" 1mr Ivana Stojanović 10. Apr 2019. u 12:30, Sala А2
23.Nemački jezik "B" 1mr Maša Polillo 11. Apr 2019. u 10:00, Sala А2
24.Francuski jezik "B" 1Jelena Milošević 15. Apr 2019. u 12:00, Učionica 2
25.Ruski jezik "B" 1Natalija Radosavljević 17. Apr 2019. u 12:00, Sala А1
26.Računovodstvodr Miroslava Petrevska 09. Apr 2019. u 10:30, Sala 6
27.Računovodstvodr Mirjana Ilić 17. Apr 2019. u 12:00, Sala А2
28.Poslovanje turističkih agencija i organizatora putovanjadr Jelisaveta Vučković 11. Apr 2019. u 13:00, Učionica 2
29.Poslovanje turističkih agencija i organizatora putovanjadr Branislav Rabotić 17. Apr 2019. u 10:00, Učionica 2
30.Marketing u turizmudr Dario Šimičević -
31.Marketing u turizmudr Violeta Tošić 11. Apr 2019. u 13:00, Sala 6
32.Marketing u turizmumr Milenko Đurić 25. Apr 2019. u 13:00, Učionica 1
33.Poslovanje hotelskih preduzećadr Georgi Genov 15. Apr 2019. u 10:00, Kabinet 5
34.Informatika u turističkom poslovanjumr Miloš Nicić 16. Apr 2019. u 10:00, Učionica 3
35.Saobraćaj i turizamdr Nebojša Kolarić 09. Apr 2019. u 11:00, Kabinet 4
36.Finansijsko i devizno poslovanjedr Mirjana Ilić -
37.Finansijsko i devizno poslovanjedr Vlastimir Vuković 25. Apr 2019. u 12:00, Sala 6
38.Menadžment turističke destinacijedr Georgi Genov 15. Apr 2019. u 10:00, Kabinet 5
39.Menadžment turističke destinacijedr Dario Šimičević 17. Apr 2019. u 10:00, Učionica 1
40.Menadžment turističke destinacijemr Jasmina Leković 17. Apr 2019. u 11:00, Sala 5
41.Engleski jezik "A" 2dr Emilija Lipovšek 15. Apr 2019. u 09:00, Sala А1
42.Engleski jezik "A" 2dr Smiljka Kesić 15. Apr 2019. u 09:00, Sala А1
43.Engleski jezik "A" 2dr Milina Kosanović 15. Apr 2019. u 10:00, Sala А1
44.Nemački jezik "A" 2mr Ivana Stojanović 10. Apr 2019. u 12:30, Sala А2
45.Nemački jezik "A" 2mr Maša Polillo 11. Apr 2019. u 10:00, Sala А2
46.Francuski jezik "A" 2Jelena Milošević 15. Apr 2019. u 12:00, Učionica 2
47.Ruski jezik "A" 2Natalija Radosavljević 17. Apr 2019. u 12:00, Sala А1
48.Engleski jezik "B" 2dr Smiljka Kesić 15. Apr 2019. u 09:00, Sala А1
49.Engleski jezik "B" 2dr Emilija Lipovšek 15. Apr 2019. u 09:00, Sala А1
50.Engleski jezik "B" 2dr Milina Kosanović 15. Apr 2019. u 10:00, Sala А1
51.Nemački jezik "B" 2mr Ivana Stojanović 10. Apr 2019. u 12:30, Sala А2
52.Nemački jezik "B" 2mr Maša Polillo 11. Apr 2019. u 10:00, Sala А2
53.Francuski jezik "B" 2Jelena Milošević 15. Apr 2019. u 12:00, Učionica 2
54.Ruski jezik "B" 2Natalija Radosavljević 17. Apr 2019. u 12:00, Sala А1