Visoka turistička škola strukovnih studija Beograd
Raspored polaganja prijemnog ispita

Raspored polaganja prijemnog ispita koji će biti održan 29. JUNA 2020. godine

Molimo kandidate da eventualne primedbe uočene u rasporedu polaganja ispita (ime, prezime, uspeh iz srednje škole) ulože Studentskoj službi (Aleksandar Radosavljević, ulaz u VTŠ; tel. 011/2698-222, lok.13) u PONEDELJAK, 29. juna 2020. od 9 do 10 časova.

Sala А1 u 11:00
Engleski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 89-II-65Jelena (Duško) Krinić37.88
2. 90-II-66Vukašin (Dragan) Radovanović25.00
3. 91-II-67Nikola (Milovan) Maletić28.88
4. 92-II-68Ivana (Radomir) Kosorić34.54
5. 93-II-69Nevena (Goran) Krstić33.12
6. 94-II-70Maša (Božidar) Kosanović32.94
7. 97-II-71Ivana (Ivan) Kelj35.20
8. 99-II-72Violeta (Zoran) Ninković37.12
9. 101-II-73Ognjen (Jug) Antić22.20
10. 102-II-74Aleksandra (Jovica) Ilić36.82
11. 103-II-75Strahinja (Branko) Ugričić23.64
12. 104-II-76Klaudia (Mugurel) Čina38.98
13. 105-II-77Luka (Jelena) Mišić25.84
14. 106-II-78Dijana (Miladin) Marković22.80
15. 107-II-79Dejana (Dejan) Popović33.64
16. 108-II-80Andreja (Žarko) Milivojević31.20
17. 109-II-81Tijana (Vesna) Petrović34.82
18. 111-II-82Danijel (Dušan) Stojanov28.52
Sala А1 u 11:00
Nemački jezik i Osnovi ekonomije
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 145-VI-1Lazar (Bojan) Milovančević23.42
Sala А1 u 11:00
Francuski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 117-VIII-1Monika (Milan) Pantić35.58
Sala А2 u 11:00
Engleski jezik i Osnovi ekonomije
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 2-III-1Violeta (Branka) Stanojević37.58
2. 9-III-2Tijana (Goran) Jovanović36.42
3. 10-III-3Nikola (Vladan) Rakonjac20.56
4. 29-III-4Milena (Saša) Stefanović22.60
5. 66-III-5Ivana (Dragan) Dašić32.74
6. 69-III-6Katarina (Aleksandar) Vuković24.44
7. 76-III-7Kristina (Novak) Vasiljević38.16
8. 110-III-8Mina (Danilo) Selić31.38
9. 136-III-9Ksenija (Zoran) Krasnić31.58
10. 158-III-10Ivana (Goran) Marić21.42
11. 173-III-11Petar (Snežana) Petričić29.02
12. 178-III-12Nina (Aleksandar) Radović31.38
Sala А2 u 11:00
Nemački jezik i Agencijsko i hotelijersko poslovanje
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 56-IV-1Katarina (Radonja) Mirković28.78
2. 189-IV-2Tanja (Vitomir) Tozev32.62
3. 196-IV-3Jelena (Mile) Ljubinković21.72
Sala А2 u 11:00
Nemački jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 35-V-1Ivona (Željko) Đurić29.64
2. 95-V-2Veljko (Milan) Simić23.54
3. 135-V-3Vuk (Jovan) Jerotić35.58
4. 167-V-4Anja (Milan) Filipović34.56
5. 168-V-5Teodora (Miloš) Komnenović32.80
6. 176-V-6Teodora (Vladan) Čakarević35.66
Sala А2 u 11:00
Francuski jezik i Agencijsko i hotelijersko poslovanje
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 18-VII-1Anja (Boban) Savić35.44
2. 116-VII-2***26.40
Sala А3 u 11:00
Engleski jezik i Agencijsko i hotelijersko poslovanje
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 25-I-1Ivana (Zdravko) Štrbac27.56
2. 33-I-2Stanja (Radisav) Božović36.88
3. 36-I-3Mira (Boško) Pražić34.08
4. 48-I-4Anđela (Rako) Radosavljević34.38
5. 61-I-5Filip (Zoran) Čugurović30.82
6. 70-I-6Aleksa (Ivan) Kačina30.72
7. 100-I-7Irena (Borislav) Došenović31.72
8. 114-I-8Kristina (Dejan) Pacić26.90
9. 115-I-9Milica (Predrag) Marković30.28
10. 121-I-10Mihailo (Nebojša) Vukotić28.22
11. 132-I-11Andrijana (Jasmina) Obrenović28.46
12. 146-I-12Bojan (Duško) Marković39.14
13. 147-I-13Saša (Slavko) Rodić38.38
Sala А3 u 11:00
Ruski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 3-XI-1Milica (Aleksandar) Ristić34.20
2. 7-XI-2Vidana (Slađan) Budurić40.00
3. 14-XI-3***40.00
4. 23-XI-4Maja (Nenad) Zindović37.82
5. 37-XI-5Aleksandar (Miodrag) Staletović36.30
6. 38-XI-6Maja (Veliša) Stevanović29.56
7. 51-XI-7Jovana (Venco) Dubak30.58
8. 60-XI-8Ema (Srećko) Aranđelović35.98
9. 96-XI-9Milica (Dejan) Perić37.80
10. 98-XI-10Andrijana (Vlada) Pločić31.78
11. 149-XI-11Marija (Radenko) Mitrović30.62
12. 171-XI-12Tamara (Dragoljub) Karanović34.16
Sala 5 u 11:00
Engleski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 1-II-1Emilija (Nenad) Tomić34.98
2. 4-II-2Ognjen (Aleksandar) Filipović22.74
3. 5-II-3Ivana (Ivan) Milanović35.74
4. 6-II-4Ana (Ivan) Milanović34.90
5. 8-II-5Milan (Goran) Popović30.80
6. 11-II-6Milica (Slobodan) Filipović27.20
7. 12-II-7Katarina (Ivan) Petrović24.86
8. 13-II-8Nikola (Anita) Stamenović33.18
9. 15-II-9Milica (Sonja) Aleksić32.46
10. 16-II-10Una (Zoran) Vasiljević38.76
11. 17-II-11Danica (Komnen) Dulović34.80
12. 19-II-12Marija (Nebojša) Petrić31.04
13. 20-II-13Tijana (Snežana) Jovanović34.04
14. 21-II-14Ana (Milan) Vujić27.52
15. 22-II-15Luka (Srđan) Vasić25.86
16. 24-II-16Ivana (Zoran) Dimić35.78
17. 26-II-17Katarina (Nenad) Kaljević32.92
18. 27-II-18Petra (Bratislav) Milosavljević30.76
19. 28-II-19Uroš (Miroljub) Pajović36.68
20. 30-II-20Katarina (Goran) Stojanović40.00
21. 31-II-21Nikolina (Zoran) Mišić38.78
22. 32-II-22Katarina (Dejan) Zečević23.88
23. 34-II-23Jelena (Zaviša) Ursuljanović27.96
24. 39-II-24Anđela (Emina) Kovačević35.90
25. 40-II-25Nikolina (Stojan) Ivanović35.94
26. 41-II-26Tižen (Sadija) Karataš26.42
27. 42-II-27Katarina (Milija) Šerbanović31.20
28. 43-II-28Jelena (Lazar) Radočaj25.76
29. 44-II-29Vanja (Stojadin) Anđelković35.78
30. 45-II-30Katarina (Miroslav) Ilić31.88
31. 46-II-31Lazar (Aleksandar) Kontić31.38
32. 47-II-32Katja (Boris) Bzovski30.36
33. 49-II-33Smiljana (Saša) Mladenović33.34
34. 50-II-34Jelena (Prvoslav) Milosavljević34.36
35. 52-II-35Aleksandra (Saša) Petrović28.64
36. 53-II-36Anastasija (Nebojša) Marković37.08
37. 54-II-37Natalija (Ilija) Milojević33.66
38. 55-II-38Iva (Nebojša) Grubišić32.70
39. 57-II-39Isidora (Stevan) Golja31.00
40. 58-II-40Milica (Zoran) Tadić38.88
41. 59-II-41Irina (Tatjana) Milićević35.82
42. 62-II-42Marko (Vladimir) Mijić29.96
43. 63-II-43Milica (Saša) Ignjatović32.22
44. 64-II-44Rosalinda (Tomislav) Nešković Mauriz37.06
45. 65-II-45Emilija (Vanja) Smiljanić29.78
46. 67-II-46Marija (Slobodan) Bogosavljević26.28
47. 68-II-47Natalija (Aca) Šapkić28.86
48. 71-II-48Jelena (Radmilo) Stepanović37.78
49. 72-II-49Emilija (Dejan) Krstić36.88
50. 73-II-50Dunja (Boro) Vojvodić31.14
51. 74-II-51Petra (Branko) Bujišić39.46
52. 75-II-52Milica (Nenad) Dragojević31.10
53. 77-II-53Mateja (Vesko) Vukićević33.24
54. 78-II-54Nevena (Branislav) Milutinović32.82
55. 79-II-55Aleksandra (Slobodan) Đorđević28.48
56. 80-II-56Ivana (Dragan) Mladenović31.20
57. 81-II-57Vukašin (Sanja) Stanojević33.70
58. 82-II-58Andrijana (Ilija) Tirnanić38.30
59. 83-II-59Ana (Dragan) Konjikušić29.16
60. 84-II-60Katarina (Vesna) Grozdanović23.68
61. 85-II-61Sara (Dragan) Florić31.74
62. 86-II-62Aleksa (Marijan) Petrović37.32
63. 87-II-63Branislav (Miodrag) Radović29.76
64. 88-II-64Bojana (Lazar) Marjanov38.00
Sala 5 u 13:00
Engleski jezik i Geografija
RBRŠIFRAKANDIDATSR. ŠKOLA
1. 112-II-83Aleksandra (Slobodan) Ogrizović32.32
2. 113-II-84Mia Sanja (Sonja) Plavšić36.26
3. 118-II-85Ivana (Slaviša) Mutavdžić33.62
4. 119-II-86Anđela (Saša) Andrejić37.42
5. 120-II-87Maša (Slobodan) Davidović33.64
6. 122-II-88Relja Stefan (Vladimir) Lazarević31.34
7. 123-II-89Milica (Milenko) Ćulibrk28.18
8. 124-II-90Nataša (Anica) Radošević38.62
9. 125-II-91Teodora (Vladimir) Stojilović30.98
10. 126-II-92Aleksa (Slobodan) Pejčinović38.98
11. 127-II-93Ana (Goran) Trifković34.38
12. 128-II-94Jelena (Radiša) Damnjanović36.54
13. 129-II-95Nenad (Srđan) Stanković28.32
14. 130-II-96Mirka (Nenad) Pantelić27.06
15. 131-II-97Milica (Dragoslav) Grbić35.78
16. 133-II-98Vanja (Momir) Nikolić29.72
17. 134-II-99Ivana (Milan) Žarković32.14
18. 137-II-100Dunja (Časlav) Luković29.98
19. 138-II-101Miloš (Dragiša) Teofilović32.84
20. 139-II-102Jovan (Miodrag) Milekić30.42
21. 140-II-103Milutin (Grujica) Perišić29.04
22. 141-II-104Milica (Darko) Milojević30.06
23. 142-II-105Aleksandra (Aleksandar) Blagojević30.18
24. 143-II-106Ivana (Slavoljub) Vasić40.00
25. 144-II-107Filip (Zoran) Gavrilović26.88
26. 148-II-108Anastasija (Branislav) Đorić33.26
27. 150-II-109Anđela (Predrag) Pejić36.94
28. 151-II-110Andrijana (Olivera) Novković30.56
29. 152-II-111Aleksandra (Zoran) Nikolić35.44
30. 153-II-112Nađa (Galja) Milić31.46
31. 154-II-113Isidora (Predrag) Urošević24.30
32. 155-II-114Teodora (Branko) Tišma31.56
33. 156-II-115Uroš (Borislav) Kračevski21.16
34. 157-II-116Marija (Aleksandar) Milojkov29.80
35. 159-II-117Magdalena (Milinko) Radović27.76
36. 160-II-118Natalija (Ljubiša) Lukić35.48
37. 161-II-119Matija (Miodrag) Milaković24.50
38. 162-II-120Natalija (Dejan) Cvetković34.90
39. 163-II-121Katarina (Goran) Rašić34.56
40. 164-II-122Ivan (Vuk) Đurić25.56
41. 165-II-123Nikola (Marjan) Petrović25.92
42. 166-II-124Stojanka (Slaviša) Frunzić25.80
43. 169-II-125Anja (Mirjana) Mladenović26.84
44. 170-II-126Luka (Vilijam) Rajc30.96
45. 172-II-127Stefan (Aleksandar) Atanasovski21.86
46. 174-II-128Nikola (Boban) Šiljić26.42
47. 175-II-129Kristina (Slobodan) Mršić37.24
48. 177-II-130Milica (Srđan) Vujčić34.32
49. 179-II-131Savo (Zoran) Golubović27.16
50. 180-II-132Darko (Radovan) Stefanović30.16
51. 181-II-133Anđela (Janko) Smiljanić37.68
52. 182-II-134Jelisaveta (Milan) Janković29.82
53. 183-II-135Dragana (Snežana) Bajić30.36
54. 184-II-136Nedeljko (Goran) Poledica25.16
55. 185-II-137Mina (Zoran) Plavšin27.24
56. 186-II-138Želislav (Pavel) Kukučka36.24
57. 187-II-139Magda (Slavko) Kurćubić40.00
58. 188-II-140Milica (Nikica) Miladinović34.96
59. 190-II-141Aco (Obrad) Ocokoljić30.64
60. 191-II-142Staša (Slavica) Jeremić34.48
61. 192-II-143Jovana (Mile) Vuković25.56
62. 193-II-144Anđela (Siniša) Spalević18.38
63. 194-II-145Ivona (Jasmina) Božinović26.74
64. 195-II-146Ivana (Nenad) Milovanović38.66

Podsećamo kandidate da na prijemni ispit obavezno ponesu

  • ličnu kartu (ili pasoš),
  • karticu sa šifrom i
  • hemijske olovke.

Sve sale u kojima se polaže prijemni ispit, nalaze se u delu zgrade u kome su kandidati podnosili prijavu na konkurs.

Molimo kandidate da dođu pola sata ranije u odnosu na termin polaganja, radi lakše organizacije po salama.

adresa Bulevar Zorana Đinđića 152a, 11070 Beograd
fax 011/ 2698 205
telefon 011/ 2698 222, 2698 206, 3196 630, 3196 631 MB 17642162
e-mail info@visokaturisticka.edu.rs PIB 104266365
web www.visokaturisticka.edu.rs žiro račun 840-2056666-09