Visoka turistička škola strukovnih studija Beograd
 
Škola
Opšte
Savet Škole
Nastavnici
Osoblje
KUD
Sportsko društvo
Humanitarne akcije
Foto album
Akreditacija
Javne nabavke
Informator o radu
Lokacija
Kontakt
Nastava
Nastavni plan
Predmeti
Raspored nastave
Konsultacije
Nagrađeni studenti
Ispitna pitanja
Literatura
Stručna praksa
Specijalizacija
Predmeti
Raspored nastavnika po predmetima
Uslovi upisa
Upis 2018 / 19
Uslovi upisa
Dokumenta za prijavu
Kalendar upisa
Pitanja za prijemni
Literatura za prijemni
Upis stranih državljana
Dokumenta za upis
Upis diplomiranih studenata Škole
Testovi sa rešenjima
English
Our Students in Bamberg
Visoka turistička škola strukovnih studija
Beograd
Raspored polaganja ispita za NOVEMBAR 2018

Trogodišnji studijski program visoke škole 2015 Modul 1

RBRPREDMETISPITIVAČTERMINI
1.Osnovi ekonomijedr Renata Pindžo -
2.Osnovi ekonomijedr Zoran Milenković 05. Nov 2018. u 12:30, Sala 6
3.Osnovi ekonomijedr Vlastimir Vuković 07. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
4.Ekonomika turizmadr Renata Pindžo 05. Nov 2018. u 10:00, Sala 6
5.Ekonomika turizmadr Maja Ćosić 07. Nov 2018. u 09:30, Sala 6
6.Statistika u turizmumr Jasmina Leković 01. Nov 2018. u 09:00, Kabinet 1
7.Statistika u turizmudr Violeta Tošić 07. Nov 2018. u 12:00, Sala 6
8.Turistička geografijadr Dario Šimičević 05. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 2
9.Kulturno nasleđe i turizamdr Bojana Plemić 01. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 6
10.Engleski jezik "A" 1dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
11.Engleski jezik "A" 1dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
12.Engleski jezik "A" 1dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
13.Nemački jezik "A" 1mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
14.Nemački jezik "A" 1mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
15.Francuski jezik "A" 1Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
16.Ruski jezik "A" 1Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
17.Engleski jezik "B" 1dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
18.Engleski jezik "B" 1dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
19.Engleski jezik "B" 1dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
20.Nemački jezik "B" 1mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
21.Nemački jezik "B" 1mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
22.Francuski jezik "B" 1Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
23.Ruski jezik "B" 1Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
24.Osnovi pravadr Zoran Radulović 08. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 1a
25.Sociologijadr Ivan Bulatović -
26.Sociologijadr Zoran Radulović 08. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 1a
27.Osnovi računarstvamr Miloš Nicić 02. Nov 2018. u 10:00, Učionica 3
28.Poslovanje turističkih agencijadr Branislav Rabotić 06. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 5
29.Poslovanje turističkih agencijamr Jasmina Leković 07. Nov 2018. u 10:00, Kabinet 1
30.Poslovanje turističkih agencijadr Jelisaveta Vučković 08. Nov 2018. u 14:30, Učionica 2
31.Osnovi menadžmentadr Miroslava Petrevska 02. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 11
32.Osnovi menadžmentadr Vlastimir Vuković 07. Nov 2018. u 15:00, Sala 6
33.Informatika u turizmumr Miloš Nicić 02. Nov 2018. u 10:00, Učionica 3
34.Poslovno pravodr Zoran Radulović 08. Nov 2018. u 12:00, Kancelarija 1a
35.Marketing u turizmumr Milenko Đurić 01. Nov 2018. u 11:00, Sala 6
36.Marketing u turizmudr Violeta Tošić 07. Nov 2018. u 13:00, Sala 6
37.Marketing u turizmudr Dario Šimičević 08. Nov 2018. u 11:00, Sala А1
38.Računovodstvo u turizmudr Miroslava Petrevska 01. Nov 2018. u 10:00, Kancelarija 11
39.Računovodstvo u turizmudr Zoran Milenković 05. Nov 2018. u 11:00, Sala 6
40.Računovodstvo u turizmudr Mirjana Ilić 07. Nov 2018. u 10:00, Kabinet 1
41.Engleski jezik "A" 2dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
42.Engleski jezik "A" 2dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
43.Engleski jezik "A" 2dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
44.Nemački jezik "A" 2mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
45.Nemački jezik "A" 2mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
46.Francuski jezik "A" 2Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
47.Ruski jezik "A" 2Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
48.Engleski jezik "B" 2dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
49.Engleski jezik "B" 2dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
50.Engleski jezik "B" 2dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
51.Nemački jezik "B" 2mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
52.Nemački jezik "B" 2mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
53.Francuski jezik "B" 2Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
54.Ruski jezik "B" 2Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
55.Poslovno komuniciranjemr Milenko Đurić 01. Nov 2018. u 10:00, Sala А1
56.Selektivni oblici turizmadr Georgi Genov 05. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
57.Selektivni oblici turizmadr Branislav Rabotić 06. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 5
58.Životna sredina i održivi razvoj turizmadr Dario Šimičević 01. Nov 2018. u 10:00, Sala 6
59.Preduzetništvodr Zoran Milenković 05. Nov 2018. u 13:00, Sala 6
60.Preduzetništvodr Mirjana Ilić 07. Nov 2018. u 10:00, Kabinet 1
61.Preduzetništvomr Jasmina Leković 07. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 1
62.Poslovanje hotelskih preduzećadr Georgi Genov 05. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
63.Upravljanje ljudskim resursima u turizmudr Marija Najdić 06. Nov 2018. u 11:00, Sala А2
64.Upravljanje ljudskim resursima u turizmudr Jelisaveta Vučković 08. Nov 2018. u 14:30, Učionica 2
65.Saobraćaj i turizamdr Nebojša Kolarić 02. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 4
66.Menadžment turističke destinacijedr Dario Šimičević 01. Nov 2018. u 10:00, Sala 6
67.Menadžment turističke destinacijedr Georgi Genov 05. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
68.Menadžment turističke destinacijemr Jasmina Leković 07. Nov 2018. u 09:00, Kabinet 1
69.Engleski jezik "A" 3dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
70.Engleski jezik "A" 3dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
71.Engleski jezik "A" 3dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
72.Nemački jezik "A" 3mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
73.Nemački jezik "A" 3mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
74.Francuski jezik "A" 3Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
75.Ruski jezik "A" 3Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
76.Engleski jezik "B" 3dr Smiljka Kesić 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
77.Engleski jezik "B" 3dr Emilija Lipovšek 01. Nov 2018. u 09:00, Učionica 1
78.Engleski jezik "B" 3dr Milina Kosanović 01. Nov 2018. u 10:00, Učionica 1
79.Nemački jezik "B" 3mr Ivana Stojanović 05. Nov 2018. u 11:30, Učionica 2
80.Nemački jezik "B" 3mr Maša Polillo 08. Nov 2018. u 14:00, Sala 6
81.Francuski jezik "B" 3Jelena Milošević 06. Nov 2018. u 12:30, Kabinet 3
82.Ruski jezik "B" 3Natalija Radosavljević 05. Nov 2018. u 12:00, Kabinet 3
83.Upravljanje kvalitetom u turizmudr Maja Ćosić 07. Nov 2018. u 08:30, Sala 6
84.Turističko vođenjedr Branislav Rabotić 06. Nov 2018. u 11:00, Kabinet 5
85.Elektronsko poslovanje u turizmumr Miloš Nicić 02. Nov 2018. u 10:00, Učionica 3